Fundacja Hipoterapia - Rodzinny Festyn Integracyjny - sobota, 17 września 2011 - Kraków. Hipoterapia, fundacja, dzieci.

Rodzinny Festyn Integracyjny - sobota, 17 września 2011 - Kraków

Rodzinny Festyn Integracyjny - sobota, 17 września 2011 - Kraków

2011-09-14

Wszystkim uczestnikom imprezy gwarantujemy moc wrażeń, m.in.: pokazy hipoterapii, pokazy dogoterapii, przejażdżki konne, treningi żonglerki, występy teatralne dzieci, warsztaty, konkursy rodzinne z nagrodami, namioty medyczne, bezpłatne pomiary i badania, koncert zespołu EverPlay, karaoke, grill, grochówka harcerska.

Zainteresowanych zapraszamy na RODZINNY FESTYN INTEGRACYJNY, który odbędzie się w sobotę 17 września 2011 r. o godz. 11.00 – 15.00. przy ul. Kobierzyńskiej 175  - teren Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej.

W programie imprezy znajdują się: pokazy hipoterapii, pokazy dogoterapii, przejażdżki konne, treningi żonglerki, występy teatralne dzieci , warsztaty,  konkursy rodzinne z nagrodami, namioty medyczne, bezpłatne pomiary i badania, koncert zespołu EverPlay, karaoke, grill, grochówka harcerska.

Organizator:

Fundacja Hipoterapia – Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych;

Patronat:

Pełnomocnicy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki  Społecznej oraz  Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych, Biuro ds. Ochrony Zdrowia UMK

Podczas festynu Fundacja Hipoterapia przeprowadzi kwestę na rzecz prowadzonego programu terapii dzieci niepełnosprawnych oraz przystosowania krytego maneżu do potrzeb zajęć hipoterapii.

Program festynu:

otwarcie festynu, prezentacje uczestników

pokazy hipoterapii

przejażdżki konne

Cyrkolada – pokazy, warsztaty

„Morskie opowieści”- występ Integracyjnej Grupy Teatralnej „Kucyki”

Ewa Stadtmuller - wiersze

Rajcuś i my – występ i warsztaty, konkurs z nagrodami

pokazy posłuszeństwa psów pracujących w dogoterapii

konkursy rodzinne z nagrodami

grochówka harcerska

karaoke